Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Výstavy

No, jinak máme zatím z rodinných důvodů ve výstavách trochu pauzu, ale určitě jsem ještě neřekl poslední slovo a brzy zas vyrazím do společnosti.

13. ledna - Hanácká národní výstava - Olomouc

 Na této výstavě jsem pochopitelně já, po páníčkovi poloviční Hanák, nemohl chybět. Ukázalo se, že už začínáme být sehraná dvojka. protože   do Prahy jsme se vrátili s oceněním "výborný 1" v mezitřídě a  v posudku jsme si přivezli např. " výborný pigment, pěkné ucho, pěkné tmavé oko, korektní skus, pěkný hřbet"

2008                                                                                                                                                              

17. listopadu - Klubová výstava KCHN - Praha - Letňany

 Tentokrát posuzovala zahraniční (makedonská ) rozhodčí, zúčastněných bylo mnoho, a posuzování velice zdlouhavé a únavné ( kdo se zúčastnil, má jistě nezapomenutelný zážitek). Domů jsme si odvezli při poměrně velkém počtu účastníků v mezitřídě tentokrát potěšující hodnocení "velmi dobrý 4"

                                                     

9. září - Moravskoslezská národní výstava - Brno

 Po předchozích výstavních zkušenostech bylo konstatováno, že panička se pro svou plachou povahu na výstavy nehodí a na další výstavu jsme již opět nastoupili v pánské sestavě. A hleďme, domů jsme si odváželi výstavní ocenění "výborný 2" ve třídě mladých a v posudku např. " výborně držené ucho, poměrně výrazný stop, dobrý tělesný rámec, dobré úhlení, mírně kratší chod". Však my se ještě vylepšíme.          

                                                       

 22. července - Česká národní výstava - Mladá Boleslav

                 Tentokrát dostala šanci panička, aby předvedla, co umí. Ta, myšlenkami ještě v kánoi, v které strávila těsně před výstavou několik dní dovolené, a odvyknuvší chůzi po pevné zemi, nejistým krokem vstoupila do kruhu. Ne tak já. Jakmile jsem zjistil, že šťastnou shodou okoností chodím v kruhu jako první, musel jsem se neustále ohlížet, zda všichni zúčastnění zaznamenali moji vedoucí pozici a případné nevšímavce upozorňovat. Poté, co se paničce navíc ještě záludně odlepilo z rukávu parádní halenky výstavní číslo, dostoupila její zmatenost vrcholu. Přesto jsme zaznamenali mírné zlepšení v hodnocení, obdržel jsem            "velmi dobrý 3 " ve třídě mladých

                                                     

5. května - Speciální výstava KCHN Lysá nad Labem

                  Tahle výstava byla mojí výstavní premiérou, což se projevilo nejen ve výstavním kruhu, ale i na konečném hodnocení. Musím poznamenat, že mně se   ve výstavním kruhu docela líbilo a chtěl jsem se hned seznámit s novými kamarády. Jen nevím, proč po mně páníček pořád chtěl, abych chodil kolem dokola jako bludná ovce. V početné konkurenci ve třídě mladých jsme obdrželi "velmi dobrý"  :o(    

                                                                                     

2007

        Původně jsme ani já, ani mí páníčci,  něco takového, jako je účastnit se výstav, rozhodně neměli v úmyslu. Ale když se ze mě během mé puberty začal klubat docela pohledný psík, řekli jsme si, že to zkusíme.

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek