Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
O mně a mé rodině

O mně a mé rodině...

                                                                                             

Ali Divoký tymián

           Vítám vás všechny na mých stránkách, ať už jste sem přišli přímo za mnou, nebo jdete "jen tak náhodou kolem". Doufám, že se vám tady bude líbit a že se nevidíme naposledy.

           Tak nejprve kdo jsem a proč jsem tady. Mé celé jméno je ALI Divoký tymián, ale pro mou rodinu a přátele jsem také Alísek, Aloušek, Alíček a považte,          i Alík!

           Narodil jsem se 6. května 2006 v chovatelské stanici Divoký tymián u paní Jitky Vlčkové, poblíž Železného Brodu, jako jeden ze sourozenců vrhu "A".

           A jak jsem se vlastně dostal ke své nové rodině? Původně si moje nynější panička chtěla pořídit psího kamaráda až "na stará kolena", do důchodu, ale když  mě  při prohlížení klubových stránek mého plemene náhodou uviděla ( je do tohohle plemene blázen už celé roky ), okamžitě se do mě zamilovala. A tak jsem se stal vánočním dárkem, novým členem rodiny a pražákem současně.

                                                                                                                                                      

           Od té doby trávím s páníčky všechen svůj čas. Pravda, oni se každé ráno pravidelně někam vytrácí, ale tuto denní dobu se snažím efektivně využít jako  aktivní gaučový povaleč.  


                                                                         

           

           Ale okamžitě, jak se vrátí, snažím se je vytrhnout z nudy.  Beru je na procházky, nabízím jim své oblíbené hračky (sice je odhazují, ale já se vytrvale vracím s nimi zpět),  a také pravidelně dohlížím na přípravu jejich stravy. Tady si musím  postěžovat, že se nechtějí vůbec dělit o své jídlo a svoji neochotu dát mi ochutnat zdůvodňují trapným argumentem, že oni přece také nejedí mé granule. No, to by ještě scházelo!  

          Během soužítí s mými páníčky jsem usoudil, že v jejich případě, vzhledem k věku a jiným okolnostem, je už na převýchovu pozdě a rozhodl jsem se, že se porozhlédnu po nějaké nevěstě a opatřím si vlastní potomstvo. Po delším usilovném naléhání se mi podařilo paničku uštěkat, aby mi pořídila tyto stránky, které mimo jiné hodlám využít i jako seznamovací inzerát. V případě vašeho zájmu o vážnější seznámení se mnou se, prosím, obraťte na moji zprostředkovatelku              v rubrice KONTAKT.

 

 

                                                                                       

 

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek